187 World
Welcome to Official 187 Forum 
HomeGalleryRegisterLog in

Share
 

 Grupi “TDS” sërish bashkë

Go down 
AuthorMessage
Anton-BossyAnzahl der Beiträge : 31
Anmeldedatum : 2010-07-03

Grupi “TDS” sërish bashkë  Empty
PostSubject: Grupi “TDS” sërish bashkë    Grupi “TDS” sërish bashkë  EmptyFri Jan 07, 2011 3:34 am

Fjalët të cilat kanë qarkulluar muajve të fundit se gjoja grupi “TDS” është ndarë, i ka mohuar vet pjesëtari i këtij grupi, “Dr Mic”.

Reperi, emri i vërtet i ë cilit është Kastriot Rexhepi, ka deklaruar për gazetën “Zëri” se ka qenë një mosmarrëveshje por nuk ka të bëjë asgjë me ndarje, madje sipas tij grupi është në përgatitje të këngëve të reja.

“Është diskutuar shumë se ne si grup jemi ndarë, por kjo nuk ka të bëjë me realitetin. Kemi pas një mosmarrëveshje por gjithçka është kaluar dhe tash jemi në përgatitje të këngëve të reja. Si grup kemi përgatitur një këngë të re me të cilën do të paraqitemi gjatë programeve të Vitit të Ri”, ka pohuar Dr Mic.

“Po ashtu, kemi përgatitur edhe një këngë tjetër me të cilën nëse nuk marrim pjesë në programet e vitit të ri, atëherë do t’ia punojmë edhe videoklipin dhe do të dalë në fillim të vitit tjetër”, ka thënë më tej reperi për planet e grupit, duke shtuar se grupi është duke punuar edhe në drejtim të lansimit të albumit më të ri.
Back to top Go down
 
Grupi “TDS” sërish bashkë
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
187 World :: News :: News-
Jump to: