187 World
Welcome to Official 187 Forum 
HomeGalleryRegisterLog in

Share | 
 

 Kaos largohen nga Baba Records

Go down 
AuthorMessage
PrizerenGAnzahl der Beiträge : 35
Anmeldedatum : 2010-06-28

PostSubject: Kaos largohen nga Baba Records    Mon Jan 10, 2011 11:08 pm

Rep grupi Kaos është larguar nga studioja e tyre Baba Records, pas shumë vitesh bashkëpunimi.

Lajmin e bën të ditur faqja e fansave BABA Records në Facebook, e cila citon antarin e Kaos, Vig Poppa ta ketë konfirmuar largimin.

Kaos ishte pjesë e ‘labelit’ Baba Records së bashku me Tingullin e 3nt, Skillzat dhe shumë reperë të tjerë, ndërsa se çfarë thonë vet antarët e grupit Kaos rreth këtij largimi, do të njoftoheni ditët në vijim./Telegrafi/
Back to top Go down
 
Kaos largohen nga Baba Records
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [PO] ♥ Jacket Marine - Running Man - Kyojin - Devil Survivor | Kaos Vocaloid ♥
» EPIC records
» Christian Liljegren update
» Intense Millenium remasters
» UK Garage mix (Pure Oldskool - Ice Cream)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
187 World :: News :: News-
Jump to: